dolap düzenleyici, çekmece düzenleyici, elbise düzenleyici Anasayfa Hakkımızda İletişim

AYRAX® 100lü PAKET

Kargo Dahil
144,00TL
160,00TL

AYRAX®, dolap ve çekmeceleriniz başta olmak üzere kıyafetlerinizin uzun süre düzenli durmasını sağlar. Gün içerisinde katlanmış kıyafetleriniz arasından kullanacaklarınızı aldıkça dağılan dolaplar AYRAX® ile dağılmaz ve daima düzenli olarak kalır.

AYRAX®'ı tişort, bluz, pantolon, eşarp, şal ve benzer tüm giyim eşyalarınızın dolaplarınızda düzenli olarak kalması amacıyla kullanabilirsiniz. Özellikle ipek, şal, tişort, bluz gibi kolaylıkla dağılan eşyalarınızın düzenini korumada AYRAX® en büyük yardımcınız olacak.

Pratik ve kullanışlı olan AYRAX® siparişiniz sonrasında hızlı bir şekilde kargolanarak ÜCRETSİZ KARGO ile tarafınıza gönderilir. Sitemizde belirtilen fiyat dışında hiçbir ücret ödemeden sahip olabileceğiniz ürünümüz, uzun süre düzenli kalan dolaplarınız için vazgeçilmeziniz olacak.

PAKET İÇERİSİNDE: 100 ADET

Yorum Yap

    Kötü           İyi
Sipariş ve ödemenizi başarıyla tamamlamış iseniz ürününüz hızlı bir şekilde gün içerisinde kargolanarak tarafınıza gönderilecektir. Tüm gönderilerimiz ÜCRETSİZ KARGO ile gönderilmektedir. Kapıda ödeme ile ürününüzü sipariş etmek isterseniz +5TL ile kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Güvenli Ödeme

EFT / Havale Ödeme

+5TL ile Kapıda Ödeme

Süper Hızlı Gönderi
dolap düzenleyici, çekmece düzenleyici, elbise düzenleyici